Kategorier

TP-LINK

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
TP-Link RE300
TP-LINK RE300 Mesh WiFi Förstärkare, eliminera dödzoner, dual-band, vitRE300 ansluter trådlöst till ..
0,00 kr
Exkl.moms: 0,00 kr
Utgått
TP-LINK RE450 - Accesspunkt, 802.11ac, 1750Mbps, vit
TP-Link RE450 - Accesspunkt med tre antenner som ansluts i ett vägguttag, 802.11ac, 1750Mbps, vitLit..
907,00 kr
Exkl.moms: 725,60 kr
TP-Link RE650
TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650, 802.11ac, 2,4/5GHz, 2600Mbps Wi-Fi, 4xMU-MIMO externa ant..
1 510,00 kr
Exkl.moms: 1 208,00 kr
TP-LINK repeater, WLAN, 300Mbps, 1xRJ45, 1xCEE 7/4, 802.11b/g/n, vit
TP-LINK TL-WA854RE Signalförstärkare för WLAN, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1xRJ45, 1xCEE 7/4, vitTP-LINKs ..
421,00 kr
Exkl.moms: 336,80 kr
TP-Link Safestream VPN Router 2xGE WAN, 2xGE LAN, 1GE LAN/DMZ, svart
TP-Link TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN-router, 50 IPsec VPN-tunnlar, 6xRJ45, 2xGigabit WA..
2 060,00 kr
Exkl.moms: 1 648,00 kr
TP-LINK SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC
TP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10kmI priset ingår kemikal..
1 290,00 kr
Exkl.moms: 1 032,00 kr
TP-LINK signalförstärkare för WLAN, 300Mbps, 802.11b/g/n, vit
TP-LINK, trådlös signalförstärkare/ethernetadapter, 300Mbps, WPS, RJ45, 802.11b/g/n, vitTrådlös sign..
276,00 kr
Exkl.moms: 220,80 kr
TP-Link Skrivbordsswitch, 4-portar, PoE, 100 Mbps, 58W, svartTL-SF1005P är en 5 10/100 Mbps port som..
521,00 kr
Exkl.moms: 416,80 kr
TP-Link Smart Wi-Fi LED-lampa, dimbart ljus,802.11b/g/n, E27,600lm,vit
TP-Link Smart Wi-Fi LED-lampa med dimbart ljus, 802.11b/g/n, E27, 600lm, 8W, vitSpara dina ljusinstä..
438,00 kr
Exkl.moms: 350,40 kr
TP-Link Smart Wi-Fi LED-lampa, dimbart ljus,802.11b/g/n, E27,800lm,vit
TP-Link Smart Wi-Fi LED-lampa med dimbart ljus, 802.11b/g/n, E27, 800lm, 11W, vitSpara dina ljusinst..
506,00 kr
Exkl.moms: 404,80 kr
TP-LINK Switch 8port 10/100 PoE Bordsmodell
TP-LINK Switch 8port 10/100 PoE BordsmodellEn diskret åtta-portars switch för Power Over Ethernet dä..
645,00 kr
Exkl.moms: 516,00 kr
TP-LINK switch 8x10/100/1000Mbps, RJ45, 4xPoE, bordsmodell, svart
TP-LINK switch, 8x10/100/1000Mbps, RJ45, 4xPoE, 53W, bordsmodell, svartGigabit Ethernet nätverksswit..
890,00 kr
Exkl.moms: 712,00 kr
TP-Link JetStream T1500G-8T - Switch - Administrerad - 8 x 10/100/1000 (1 PoE+) - skrivbordsmodell -..
802,00 kr
Exkl.moms: 641,60 kr
TP-Link T1600G-28PS(TL-SG2424P
TP-Link T1600G-28PS(TL-SG2424P)I priset ingår kemikalieskatt med 550 kr...
4 183,00 kr
Exkl.moms: 3 346,40 kr
TP-Link T2500-28TC (TL-SL5428E)
TP-LINK JetStream T2500-28TC - Switch - Administrerad - 24 x 10/100 + 4 x kombinations-Gigabit SFP -..
2 841,00 kr
Exkl.moms: 2 272,80 kr
TP-Link T2600G-28TS(TL-SG3424)
TP-Link T2600G-28TS(TL-SG3424)I priset ingår kemikalieskatt med 550 kr...
2 726,00 kr
Exkl.moms: 2 180,80 kr
TP-Link TD-W9970 300Mbps trådlös N ADSL2 Modem Router, USB, vit
TP-Link TD-W9970 - Trådlös ADSL2+ router med inbyggt modem, 2,4GHz, 802.11b/g/n, 300Mbps, USB 2.0, v..
600,00 kr
Exkl.moms: 480,00 kr
TP-Link TL-ANT5819MS
TP-Link TL-ANT5819MS..
0,00 kr
Exkl.moms: 0,00 kr
Utgått
TP-Link TL-SF1024D, 24xRJ45, 10/100Mbps, desktop, svart
TP-Link nätverksswitch, 24-portar, 10/100Mbps, auto MDI/MDIX, fläktlös, metall, svart24-portars swit..
832,00 kr
Exkl.moms: 665,60 kr
TP-Link TL-SG1005P
TP-Link TL-SG1005P, 5-port Gigabit desktop switch med 4-portars PoE, svartTL-SG1005P är en 5x 10/100..
827,00 kr
Exkl.moms: 661,60 kr
Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se