Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
12
947

GBIC/SFP-moduler

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
QSFP+ LR4 Transceiver, 1310nm, 40G, 10km
DELTACO QSFP+ LR4 Transceiver, 1310nm, 40G, 10km..
13 200,00 kr
Exkl.moms: 10 560,00 kr
SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Motsvarar Cisco GLC-LH-SM)• Motsvara..
488,00 kr
Exkl.moms: 390,40 kr
SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km, enligt Cisco GLC-BX-D
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km, DOM (Motsvarar Cisco GLC-BX-D)• Motsvarar Cisco GLC-..
939,00 kr
Exkl.moms: 751,20 kr
SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Motsvarar Cisco GLC-LH-SM)• Motsvarar Cisco ..
448,00 kr
Exkl.moms: 358,40 kr
SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Motsvarar HP J4859C)• Motsvarar HP J4859C..
488,00 kr
Exkl.moms: 390,40 kr
SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Motsvarar HP J4859C)• Motsvarar HP J4859C..
527,00 kr
Exkl.moms: 421,60 kr
SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Motsvarar D-LINK DEM-311GT)• Motsvarar D-LINK DEM-..
407,00 kr
Exkl.moms: 325,60 kr
SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Motsvarar HP J4858C)• Motsvarar HP J4858C..
488,00 kr
Exkl.moms: 390,40 kr
SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Motsvarar Cisco GLC-SX-MM)• Motsvarar Cisco GL..
407,00 kr
Exkl.moms: 325,60 kr
SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM
DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Motsvarar Cisco SFP-GE-S)• Motsvarar Cisc..
448,00 kr
Exkl.moms: 358,40 kr
Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se