Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
12

LC-ST

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, rosaMultimode patchkabel för sammankoppling av nätve..
362,00 kr
Exkl.moms: 289,60 kr
DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosaMultimode patchkabel för sammankoppling av nätve..
667,00 kr
Exkl.moms: 533,60 kr
OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje..
557,00 kr
Exkl.moms: 445,60 kr
OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
301,00 kr
Exkl.moms: 240,80 kr
OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 4m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 4m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
386,00 kr
Exkl.moms: 308,80 kr
OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
413,00 kr
Exkl.moms: 330,40 kr
OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
DELTACO fiberkablage, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m..
311,00 kr
Exkl.moms: 248,80 kr
OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 1m
DELTACO fiberkablage, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m..
337,00 kr
Exkl.moms: 269,60 kr
OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 2m
DELTACO fiberkablage, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m..
380,00 kr
Exkl.moms: 304,00 kr
OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 7m
DELTACO fiberkablage, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m..
593,00 kr
Exkl.moms: 474,40 kr
DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosaMultimode patchkabel för sammankoppling av nätve..
513,00 kr
Exkl.moms: 410,40 kr
OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 7m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 7m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..

Exkl.moms: 0,00 kr
Utgått
Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se