Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
12

SC-SC

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
Fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
DELTACO fiberkablage SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 0,5m..
305,00 kr
Exkl.moms: 244,00 kr
Fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1,5m..
322,00 kr
Exkl.moms: 257,60 kr
Fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 10m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10m..
470,00 kr
Exkl.moms: 376,00 kr
Fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 15m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15m..
542,00 kr
Exkl.moms: 433,60 kr
Fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m..
321,00 kr
Exkl.moms: 256,80 kr
Fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 2m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m..
330,00 kr
Exkl.moms: 264,00 kr
Fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 5m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m..
380,00 kr
Exkl.moms: 304,00 kr
Fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 7m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m..
420,00 kr
Exkl.moms: 336,00 kr
Fiberkablage, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa
DELTACO Fiberkablage, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, rosaMultimode patchkabel för sammankoppling av nätve..
358,00 kr
Exkl.moms: 286,40 kr
DELTACO Fiberkablage, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, rosaMultimode patchkabel för sammankoppling av nätve..
453,00 kr
Exkl.moms: 362,40 kr
Fiberkablage, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa
DELTACO Fiberkablage, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, rosaMultimode patchkabel för sammankoppling av nätve..
438,00 kr
Exkl.moms: 350,40 kr
OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje..
552,00 kr
Exkl.moms: 441,60 kr
OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
301,00 kr
Exkl.moms: 240,80 kr
OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 20m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 20m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje..
862,00 kr
Exkl.moms: 689,60 kr
OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 25m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 25m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje..
935,00 kr
Exkl.moms: 748,00 kr
OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
330,00 kr
Exkl.moms: 264,00 kr
OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 4m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 4m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..

Exkl.moms: 0,00 kr
Utgått
OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
405,00 kr
Exkl.moms: 324,00 kr
OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m..
422,00 kr
Exkl.moms: 337,60 kr
OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 5m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m..
507,00 kr
Exkl.moms: 405,60 kr
Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se