Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
12

ST-SC

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje..
525,00 kr
Exkl.moms: 420,00 kr
OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
278,00 kr
Exkl.moms: 222,40 kr
OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
311,00 kr
Exkl.moms: 248,80 kr
OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
330,00 kr
Exkl.moms: 264,00 kr
OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orangeHögklassig duplex-kabel där varje ..
391,00 kr
Exkl.moms: 312,80 kr
Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se