Kategorier

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
Tillverkare: D-Link
Art.nr: DMC-810SC
Antal i lager: 9
Pris: 4 138,00 kr
Exkl.moms: 3 310,40 kr
Mått: 88mm x 120mm x 25mm (BxDxH)
Vikt: 530g
Antal:     - ELLER -   Lägg i önskelista
Jämför
D-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10km

Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
Mått(BxDxH): 88x120x25mm.

I priset ingår kemikalieskatt med 56 kr.

Här kan du ställa en fråga om D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter


Ditt namn: Ditt namn:


Din e-postadress: Din e-postadress:


Din fråga: Din fråga:

Skriv koden nedan:

captcha

Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se