Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
654
1135
735
659

Fristående

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2kmMediakonverter för a..
1 072,00 kr
Exkl.moms: 857,60 kr
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10kmMediakonverter för a..
4 232,00 kr
Exkl.moms: 3 385,60 kr
D-Link DMC-1000 Modulär extern expansionsenhet
D-Link, 19'' monterat chassie för 16 mediakonverterare, 2U, svartMått (BxDxH): 415x390x89mm...
4 811,00 kr
Exkl.moms: 3 848,80 kr
Mikrotik ACSMAUFL U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards
MikroTik ACSMAUFL U.FL till SMA-kabel, LTE-kort till extern antenn, svartU.FL till SMA-hona, som kan..
149,00 kr
Exkl.moms: 119,20 kr
Promise SANLink 2 - 8G Fibre Channel to Thunderbolt - incl cable
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x8G Fibre Channel, svartAnslut din Thunderbo..
8 622,00 kr
Exkl.moms: 6 897,60 kr
Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10GbE, inkl. 1m thunderbolt-kabel, svartAns..
5 953,00 kr
Exkl.moms: 4 762,40 kr
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10G SFP+, sv
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10G SFP+, inkl. Thunderbolt-kabel, svartAns..
7 702,00 kr
Exkl.moms: 6 161,60 kr
Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-T
Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB till Nbase-T, svartSANLink3 N1 NBase-T l..
3 518,00 kr
Exkl.moms: 2 814,40 kr
TP-LINK 19'' 2U chassie för 14xmediakonverterare
TP-LINK chassie för 14xfristående mediakonverterare, 19'', 2U, svartPassar till TP-LINKs mediakonver..
2 436,00 kr
Exkl.moms: 1 948,80 kr
TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode
TP-LINK mediakonverterare, RJ45(100Base-TX) till SC singlemode(100Base-FX), WDM, TX 1550nm/RX 1310nm..
492,00 kr
Exkl.moms: 393,60 kr
TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km
TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 2kmMediakonverter för att omvandla fiber till TP..
433,00 kr
Exkl.moms: 346,40 kr
TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps
TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 MbpsMediakonverter för att omvandla fiber till TP eller..
571,00 kr
Exkl.moms: 456,80 kr
TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km
TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 kmMediakonverter för att omvandla fiber till ..
590,00 kr
Exkl.moms: 472,00 kr
TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km
TP-LINK mediakonverterare, RJ45(100Base-TX) till SC singlemode(100Base-FX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm..
492,00 kr
Exkl.moms: 393,60 kr
TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15kmMediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tv..
335,00 kr
Exkl.moms: 268,00 kr
Mikrotik RBFTC11 Fiber to Copper Converter Outdoor model
MikroTik RBFTC11 SFP- till RJ45-omvandlare, fiber till koppar, PoE, vattentät, vitFTC är en enkel fi..
644,00 kr
Exkl.moms: 515,20 kr
Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se