Kategorier
Urval
Pris
kr kr
Tillverkare
843
654
12
643
1055
1135
659
1113
907

GBIC/SFP-moduler

Visa: Lista / I bredd
Visa:
Sortera efter:
Cisco Triple-Rate Multiprotocol - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1..
435,00 kr
Exkl.moms: 348,00 kr
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all..
3 333,00 kr
Exkl.moms: 2 666,40 kr
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
D-Link SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nm, 550m..
659,00 kr
Exkl.moms: 527,20 kr
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nmI priset ingår kemikalieskatt med 26 kr...
997,00 kr
Exkl.moms: 797,60 kr
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver..
832,00 kr
Exkl.moms: 665,60 kr
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC..
1 724,00 kr
Exkl.moms: 1 379,20 kr
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver..
306,00 kr
Exkl.moms: 244,80 kr
MikroTik S+2332LC10D - Kit - SFP+ sändar/mottagarmodul - LC enkelläge - upp till 10 kmI priset ingår..
5 118,00 kr
Exkl.moms: 4 094,40 kr
Mikrotik S-3553LC20D single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20DI priset ingår kemikalieskatt med 4 kr...
1 049,00 kr
Exkl.moms: 839,20 kr
MikroTik S-4554LC80D - Kit - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge - upp till 80 kmI p..
1 320,00 kr
Exkl.moms: 1 056,00 kr
Mikrotik S-85DLC05D SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm
MikroTik S-85DLC05D Dual-LC SFP Transceiver, 550m, 1,25G, DDM, silverS-85DLC05D är en 1.25G SFP tran..
286,00 kr
Exkl.moms: 228,80 kr
SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km (Motsvarar Cisco GLC-BX-U)• Motsvarar Cisco GLC-BX-U..
627,00 kr
Exkl.moms: 501,60 kr
SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver (Motsvarar Extreme Networks 1005..
466,00 kr
Exkl.moms: 372,80 kr
SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Motsvarar HP J8177C)• Motsvarar HP J8177C..
872,00 kr
Exkl.moms: 697,60 kr
TP-LINK SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC
TP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10kmI priset ingår kemikal..
1 299,00 kr
Exkl.moms: 1 039,20 kr
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m
TP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 550mI priset ingår kemikalieskatt ..
268,00 kr
Exkl.moms: 214,40 kr
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
TP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-BX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1550nm TX/1310nm RX, 10kmGö..
540,00 kr
Exkl.moms: 432,00 kr
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km
TP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 10kmI priset ingår kemikalieskatt..
268,00 kr
Exkl.moms: 214,40 kr
HPE X132 10G SFP+ LC Transciever, 220m, Multimode, silverEn 10 Gigabit-transceiver i SFP+ formfaktor..
3 255,00 kr
Exkl.moms: 2 604,00 kr
U Fiber RJ45 - SFP to RJ45
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G, 1Gbps, mini-GBIC, max 100m, silverI priset ingår kemikalieskatt med 4 k..
263,00 kr
Exkl.moms: 210,40 kr
Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se