Kategorier

HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm

HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm
Tillverkare: HP
Art.nr: DEL1005096
Antal i lager: 5
Pris: 1 001,00 kr
Exkl.moms: 800,80 kr
Vikt: 130g
Antal:     - ELLER -   Lägg i önskelista
Jämför
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm

I priset ingår kemikalieskatt med 19 kr.

Här kan du ställa en fråga om HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm


Ditt namn: Ditt namn:


Din e-postadress: Din e-postadress:


Din fråga: Din fråga:

Skriv koden nedan:

captcha

Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se