Kategorier

TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode

TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode
Tillverkare: TP-LINK
Art.nr: MC111CS
Antal i lager: 9
Pris: 598,00 kr
Exkl.moms: 478,40 kr
Mått: 73mm x 94mm x 27mm (BxDxH)
Vikt: 290g
Antal:     - ELLER -   Lägg i önskelista
Jämför
TP-LINK mediakonverterare, RJ45(100Base-TX) till SC singlemode(100Base-FX), WDM, TX 1550nm/RX 1310nm, 20km, grå

Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
Upp till 20 kilometer.
9/125µm.
Mått(BxDxH): 73x94x27mm.

I priset ingår kemikalieskatt med 44 kr.

Här kan du ställa en fråga om TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode


Ditt namn: Ditt namn:


Din e-postadress: Din e-postadress:


Din fråga: Din fråga:

Skriv koden nedan:

captcha

Data - tele - installation
ELJI Elektronik AB - 471 60 Myggenäs - Tel 0304 - 66 99 50
Telefontider: vard 9.00 - 17.00 info@elji.se